Абраменко: У Кореї були якісь лабіринти

Український атлет порівняв умови у Пекіні та Пхьончхані. Також розповів про харчування в Олімпійському селищі.

Варте уваги Про найпалкіші "битви" та вплив коронавірус: експерт про зимову Олімпіаду-2022

"З приводу номерів, досить комфортно. У Кореї були якісь лабіринти – на зразок ти й сам живеш, але в блоці через тебе проходять інші люди. А тут все чітко, як в готелі.

По їжі все стандартно. Їдальня досить велика, щоб вмістити всіх спортсменів разово. Різноманітність їжі, питань немає. Що хочеш – вегетаріанське, м'ясо, будь-який каприз. Воно не змінюється, звичайно, але є можливість сьогодні одне поїсти, завтра щось інше", – сказав Абраменко.

Абраменко вважає, що тести на коронавірус – це легкий спосіб маніпулювати.

Кожен день здаємо тести – мало того, що вони можуть бути помилкові. На мій погляд, це легкий спосіб маніпулювати всім. Якщо не помиляюся, після першого позитивного тесту ти можеш здати повторний. Якщо і він підтвердить COVID-19, то тебе ізолюють,
– розповів спортсмен.

"Ти не можеш нікуди виходити, на карантині сидиш. Кожен день здаєш, поки два рази поспіль не здаси негативний. Тобто з цим жорстко. Я чув, що є випадки, коли взагалі ніяких симптомів – вірус є, а ти нічого не відчуваєш, але змушений сидіти й не тренуватися. Я чув про розмови про те, щоб відпускати таких спортсменів. А погодилися на таке чи ні, я не знаю", – додав олімпійський чемпіон.

Олександр Абраменко: що відомо про спортсмена

  • Український фристайліст здобув золоту нагороду на Олімпіаді-2018.
  • У 2019-му він здобув "срібло" чемпіонату світу.
  • Також українець є володарем малого Кришталевого глобуса з лижної акробатики у сезоні 2015/2016.