Напередодні битви в Ер-Ріяді Тайсон Ф'юрі жваво роздає коментарі. Під час одного з інтерв'ю "Циганський король" пригадав бій за абсолют між Василем Ломаченком та Теофімо Лопесом.

Читайте також Божевільні гроші: Тайсон Ф'юрі зізнався, який гонорар йому пообіцяли за 10 поєдинків

Пам'ять підвела Ф'юрі

Чемпіон світу за версією WBC провів паралелі між тим поєдинком та своїм з Усиком. Ф'юрі навіть пригадав свій прогноз на поєдинок Ломаченко – Лопес.

Лопес провів хороший бій проти Ломаченка. У хевівейті все трішки інакше – інша швидкість і те, як все проходить. Це була шикарна перемога. І я був одним з тих, хто передбачив перемогу Лопеса над Ломаченком. І я передбачу цю перемогу. Я поб’ю Олександра Усика,
– заявив Ф'юрі.

Зазначимо, що у 2020 році "Циганський король" не був таким впевненим у перемозі Лопеса. Тоді британець розцінював шанси боксерів – 50 на 50. Але з того часу минуло чотири роки і Ф'юрі дещо призабув, що він говорив.

Як Ломаченко втратив перший шанс стати абсолютом

  • Нагадаємо, що бій Ломаченка та Лопеса відбувся 17 жовтня 2020 року. На кону був пояс IBF, яким володів американець, а також титули чемпіона за версіями WBA (Super), WBO і WBC Franchise, які були у Ломи.
  • Першу половину поєдинку представник України провів інертно. Лише в останніх раундах Ломаченко перехопив ініціативу, але ледь не опинився в нокдауні.
  • У підсумку судді одноголосно віддали перемогу Лопесу. Американець здобув усі пояси легкого дивізіону та став абсолютним чемпіоном світу.