Бьо виграв Малий кришталевий глобус

В Антгольці визначався перший володар Малого кришталевого глобуса. В олімпійському сезоні-2021/2022 переможця заліку "індивідуалок" визначали за двома гонками в Естерсунді (Швеція) та Антгольці.

До речі Головний тренер жіночої збірної України з біатлону назвав склад команди на етап в Антгольці

Перед гонкою на "глобус" претендували норвежці Тар'єй Бьо і Стурла Легрейд. Досвідчений Бьо програвав своєму земляку 6 очок, але завдяки фінішу на другому місці випередив у заліку.

Це дозволило Бьо вперше в кар'єрі виграти Малий кришталевий глобус у заліку індивідуальних гонок.

• Несподівано перемогу в гонці здобув росіянин Антон Бабіков. Запорукою успіху запасного біатлоніста Росії на Олімпіаду стала чиста стрільба.
  • Бьо з двома штрафними хвилинами програв Бабікову майже 10 секунд. Третє місце на подіумі дісталося росіянину Каріму Халілі.

Провал України

Ніхто з українських біатлоністів не зміг потрапити в залікову зону в індивідуальній гонці. Наші спортсмени вкрай невдало працювали на вогневих рубежах.

Найкращий результат серед українців продемонстрував Антон Дудченко. Він допустив аж 4 промахи та фінішував тільки на 47-й сходинці.

Дудченко програв росіянину Бабікову майже 6 хвилин.