Голом відсвяткував дебютний виклик у збірну: Таловєров увійшов у команду туру Ліги Європи

10 листопада 2023, 11:07

Джерело:

WhoScored

Відбулись усі матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи-2023/2024. Не обійшлось у цьому турі без гола від українського футболіста.

Мова йде про гол Максима Таловєрова у матчі ЛАСК – Юніон Сент-Жилуаз. 23-річний український футболіст подвоїв перевагу австрійського клубу.

Як це було Надихнув виклик Реброва: дебютант збірної України забив у Лізі Європи – яскраве відео

Забив та одразу потрапив у збірну туру

Захисник виграв боротьбу у суперника на другому поверсі після розіграшу кутового наприкінці першого таймі. Максим забив свій дебютний гол за ЛАСК, де він до кінця сезону-2023/2024 грає в оренді. Щоправда, в орендній угоді є опція викупу контракту футболіста у празької Славії.

У другому таймі ЛАСК добив Юніор Сент-Жилуаз та встановив остаточний рахунок зустрічі 3:0.

Гру Таловєрова високо оцінили у Європі. Статистичний портал WhoScored визначив свою символічну збірну 4-го туру групового раунду Ліги Європи.

Максим отримав одну з найвищих оцінок – 8.9 бала. Він є одним із трьох футболістів ЛАСКа, які потрапили у цю команду тижня.

Ось так по-гольовому Таловєров відсвяткував свій дебютний виклик у збірну України Сергія Реброва, який включив Максима у заявку "синьо-жовтих" на ключову гру проти Італії у відборі на Євро-2024.

Команда тижня Ліги Європи / Скриншот із сайту WhoScored

ЛАСК здобув свою першу перемогу у цьому розіграші групового раунду ЛЄ. Однак цей тріумф продовжує йти на останній сходинці квартету групи "Е".