Еліна пригадала свою поїздку минулого лютого, вона зазначила, що тоді "було доволі сумно" через блекаут. "Я почувалася погано насправді", – пригадує вона.

Дивіться також "Визвольна боротьба триває": Світоліна і Жадан привезли дрони для бригади НГУ “Хартія” – фото

Реакція чоловіка на поїздку до України

"Але була гарна погода, я з нетерпінням чекала, коли побачу свою бабусю, рідних, і вже якось не приділяла особливої уваги іншим моментам. Так, були тривоги, і я, звісно, намагаюся дотримуватися правил безпеки, але загалом я відчуваю чудові емоції від того, що я тут", – сказала вона.

Тенісистка розповіла, як її чоловік Гаель Монфіс відреагував на її поїздку до України. Вона зазначає, що готувала його до цього близько двох місяців.

"Коли я йому сказала, що їду, то він це сприйняв дуже важко. Як я сама розумію, то вони не до кінця усвідомлюють, що тут відбувається... Тобто, дивляться по телебаченню про якісь події... Я розумію, що це для нього стресова ситуація, для нього це якийсь такий незрозумілий крок. Але ми щоразу про це говорили, протягом двох місяців я говорила йому, що хочу поїхати, хочу побачити бабусю, хочу побути в Україні, бо є багато справ і по фонду, і по United24, хочу заїхати до Харкова", – зауважила Еліна.

Світоліна наголосила, що кожного разу, коли вона приїздить до України, то отримує круті емоції. "Хочу їхати додому, тому що не тільки Одеса і Харків - це мій дім, а вся Україна загалом", – додала спортсменка.

Поїздка до військових

  • 10 листопада українська тенісистка опублікувала декілька світлин із поїздки до військових добровольчого підрозділу "Хартія". Вона розповіла, що із перших днів повномасштабного вторгнення підтримує підрозділ.
  • Світоліна разом із письменником Сергієм Жаданом привезла військовим допомогу – розвідувальні дрони.