Фінал мінітурніру Bett1 Aces в Берліні повинен був відбутися ще в середу, 15 липня. Зіграти тенісистки повинні були на траві, повідомляє 24 канал. Однак через негоду матч перенесли.

Варте уваги: 6-річний хлопчик врятував сестру від собаки: WBC визнала його почесним чемпіоном з боксу

Тож зіграти тенісисткам довелося в залі на харді аж у п'ятницю, 17 липня. Грали тенісистки в ангарі аеропорту Темпелгоф у Берліні.

Світоліна не надто вдало розпочала матч. Вона взяла першу подачу суперниці, але після цього дозволила Квітовій тричі поспіль здійснити брейк. Хоча і чешка теж не відзначалася вдалою грою на своїй подачі. Тож перший сет закінчився на користь Квітової 6:3.

Натомість другий сет Світоліна відіграла майже бездоганно. Хоча в п'ятому геймі на своїй подачі була змушена тричі відігравати брейк. Але у підсумку перемогла 6:1.

Це був матч, де замість останнього сету був супер тай-брейк. Тут для перемоги треба було набрати 10 очків. Перемогу здобула Світоліна, вигравши 10:5.

Еліна Світоліна – Петра Квітова 2:1 (3:6, 6:1, 10:5)

Варто відзначити, що на цьому ж хардовому корті обидві тенісистки зіграють у півфіналі другого мінітурніру в Німеччині. Світоліна зіграє з переможницею пари Кікі Бертенс – Анастасія Севастова.