Фортуна на стороні Світоліної та Костюк

Одразу чотири українські тенісистки розпочинають свій шлях із основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії. До цієї когорти може доєднатись ще одна українка Леся Цуренко, яка вийшла у фінал кваліфікації.

До теми Українка Цуренко пробилась у фінал кваліфікації Australian Open

Еліна Світоліна та інші українські тенісистки отримали своїх суперниць у першому колі турніру. Опонентками українок стануть по дві представниці з США та Франції.

Перша ракетка України зійдеться на австралійському корті проти суперниці з Франції Фіони Ферро.

Складний жереб для Калініної та Ястремської

19-річна киянка Марта Костюк позмагається проти ще однієї француженки Діани Паррі (WTA №117). Для дівчат це буде перша зустріч на корті.

Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська зустрінуться з двома американками Джессікою Пегулою та Медісон Бренгл відповідно. З жеребом більше не пощастило якраз Даяні та Ангеліні. Обидві опонентки із США вважаються дуже некомфортними суперницями. Пегула та Бренгл входять у топ-60 загального рейтингу WTA – 22-го та 59-та позиції відповідно.

Ястремська вдруге зіграє проти Бренгл. Першу очну зустріч тенісистки провели у 2020 році на Відкритому чемпіонаті США. У цій грі Даяна у двох сетах поступилась суперниці.

Усі поєдинки українок у першому колі відбудуться 17 січня.