​​​​​​Мова йде про одного із лідерів Шахтаря Георгія Судакова. 10-ка "гірників" був замінений наприкінці основного часу матчу. Замість атакувального півзахисника на полі з'явився Тарас Степаненко, пише 24 Канал.

До теми Шахтар мчить до чемпіонства: "гірники" завдяки голу Сікана в меншості обіграли Ворсклу

"Гірники" залишились без лідера

21-річний футболіст травмував після одного із зіткнень із суперником на фланзі. Хоча протягом усього поєдинку Георгію добряче діставалось по ногах від гравців Ворскли.

Судаков покинув поле з допомогою клубних лікарів та накульгуючи.

Відзначимо, що фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря над Ворсклою 0:1. Єдиний та переможний гол у матчі був забитий на 22-й хвилині гри. "Гірники" здобули перемогу навіть у меншості. На 56-й хвилині Зубков намагався зіграти на добиванні, але першим на м'ячі був голкіпер господарів Ісенко. Олександр ненавмисно ногою влучив не по м'ячу, а по голові воротарю полтавського клубу. Зубков за такий інцидент був вилучений із поля.

Відзначимо, що головний тренер Шахтаря Маріно Пушич розкритикував роботу судді у поєдинку, який приймав сумнівні рішення у моментах боротьби. Тут мова йде і про травму Судакова, і про червону картку для Зубкова. Наставник "гірників" назвав це вилучення "руйнуванням гри".

Для Судакова цей матч став 28-м у поточному сезоні-2023/2024, у яких Георгій відзначився 7 голами та 3 асистами.

Найближчий поєдинок команда Пушича проведе 18 квітня проти луганської Зорі.