На днях інтернет сколихнуло жорстоке відео страти українського військовополоненого. Терористи виклали ролик, як захиснику України ножем відрізали голову.

До теми Страта українського полоненого: в ООН та ЄС відреагували на звірство росіян

Ролик шокував світову спільноту. Багато українських спортсменів висловились щодо цього ганебного вчинку. Різко на варварські дії росіян відреагував колишній футболіст збірної України Роман Зозуля.

Просто біль та злоба. Хочу сказати лише одне – це не люди. Це навіть не покидьки. Це сміття. Весь народ цієї нації, хто і досі підтримує війну – сміття. Їх не можна жаліти. Це відео не може зламати нас. Воно тільки згуртує та згенерує ще більше люті та гніву. Тепер наші воїни будуть нищіти вас ще більше. Без жалю, без зайвих думок – нищити. А народу потрібно перевести свою лють в донати. Ще більше допомагати нашій армії. Виродки, вас навіть в пеклі будуть чорти катувати так, як ще нікого не катували. Друзі, гуртуємось і донатимо на перемогу, на помсту,
– написав ексгравець Динамо та Дніпра у телеграмі.

Читайте також У Кремлі начебто шоковані стратою українського військового: хочуть перевірку

Що відомо про страту військового ЗСУ

  • У одному з пропагандистських телеграм-каналів з'явилось відео страти українського військовополоненого. Окупанти виклали ролик, як ще живому нашому захиснику ножем відрізали голову.
  • Цей безжальний процес росіяни супроводжували коментарями, які важко усвідомити: "працюємо, браття", "ти що, ніколи голову не відрубував" тощо.
  • Загарбники на камеру показали відрізану голову українця.
  • CCN знайшло ще один ролик, де росіяни відрізають голову ще двом українським військовим. Ймовірно, звірства відбулись поблизу пекельного місця на передовій – Бахмута.
  • Володимир Зеленський та інші українські чиновники відреагували на звірства окупантів. В Україні запевнили, що ті російські злочинці будуть відповідати перед законом.
  • СБУ повідомила, що розпочала досудове розслідування щодо цього воєнного злочину.