Дебютний раунд британського Гренд Слему переконливо подолав чинний чемпіон чоловічого індивідуального розряду Рафаель Надаль. Перший сіяний малою кров’ю здолав представника Сполучених Штатів Майклу Расселу. Надія на бодай якийсь успіх у американця жевріла тільки у першому сеті. 6-4 і двічі по 6-2 за Рафою.

Тим часом, у жіночій сітці "Уімблдона" ще впевненішим видався старт п’ятиразової чемпіонки турніру Венус Вільямс. Вона подарувала тільки чотири гейми Акгуль Аманмурадовій з Узбекистану. Рівно години вистачило американці, для того щоб відвантажити суперниці 23 вінери і підсумувати 6-3, 6-1 на свою користь.

Жертвою сенсації не стала і фіналістка минулорічного "Уімблдона" Віра Звонарьова. Росіянка, щоправда, поступилась одним сетом Елісон Ріске. 6-0, 3-6, 6-3 – Звонарьова йде далі.

Три сети на корті довелось провести і ще одній представниці Росії Світлані Кузнєцовій. Дванадцята сіяна наштовхнулась на неабиякий опір китаянки Шуай Жень. З рахунком 6-3 виграла перший сет тенісистка з Піднебесної. Та все ж, росіянка спромоглась переламати перебіг поєдинку. 6-3 і 6-4 у двох наступних партіях – вольова перемога Звонарьової.