Колишній пілот Формули-1 Джонні Герберт розповів нові подробиці про стан здоров’я легендарного німецького гонщика. , який у 2013 році отримав важку травму голови під час катання на лижах.

Дивіться також "Спілкується очима і майже не говорить": в якому стані перебуває легендарний Міхаель Шумахер

Що відомо про стан здоров'я Шумахера

Він зазначив, що отримує інформацію про визначного гонщика "з других рук". Зокрема, Герберт чув від представників Формули-1, що Шумахер сидить за обіднім столом. "Але не знаю, чи це правда. Я вмію читати лише між рядків", – додав він.

"Ми мало чули від родини, і це зрозуміло. Його сім'ї зберігає все в суворій таємниці.

Ми всі хотіли б знати, що справи рухаються в позитивному напрямку. Але оскільки ми не маємо жодної інформації, ми можемо лише припустити, що він в такому положенні, що є шанси на одужання", – додав колишній пілот Формули-1.

Він додав, що сім'я Шумахера чекає, поки науковці придумають щось, що поверне Міхаеля, якого всі знали.

Деталі прикрої трагедії

  • Нагадаємо, що Шумахер зазнав серйозних травм голови у грудні 2013 року внаслідок падіння під час катання на лижах у французьких Альпах.
  • Він вийшов з коми у 2014 році. Однак стан його здоров’я ніколи офіційно не розголошувався, його сім'я тримає це в секреті.
  • Протягом кар'єри Міхаель Шумахер здобув 91 перемогу в Формулі-1 (друге місце в історії) та 7 разів ставав чемпіоном сезону (ділить першу сходинку з Льюїсом Гемілтоном).