Він звернувся до Зеленського у твітері та наголосив на тому, щоб глава держави погодився сісти за стіл переговорів. Сам допис був російською мовою.

Варте уваги Джокович зіграв у теніс на інвалідному візку в Тель-Авіві: відео зворушливого вчинку тенісиста

Стаховський звернувся до Папи Римського

Колишній український тенісист Сергій Стаховський прокоментував цей твіт.

Я щось не розумію це він до х*йла звертається ? Ваша святосте, українська мова відрізняється від мови ґвалтівників і вбивць,
– написав Стаховський.

Нагадаємо, що 30 вересня президент Володимир Зеленський офіційно повідомив, що Україна не відмовляється від перемовин з Росією, але говорити з Путіним не буде, бо з ним переговори неможливі. Перемовини проводитимуть лише з новим російським президентом.

Що відомо про тенісиста

  • Стаховський після 24 лютого відразу повернувся до України. Сам спортсмен проживає в Угорщині. А на момент повномасштабного вторгнення він був на відпочинку в Дубаї.
  • Він взяв до рук зброю, аби захистити країну він російських окупантів. Тенісист патрулював Київ. Також він був на Харківщині та інших містах, які страждають від обстрілів росіян.
  • Наразі Сергій активно допомагає Україні, він бере участь у різних благодійних заходах, а також їздить на передову, щоб підтримати наших захисників.