Корнієнко: Все, що їм потрібно, я намагаюся купувати

Лівий захисник "гірників" не покинув рідну країну та став на захист України, яка потерпає від рашистів. Віктор Корнієнко робить усе можливе, щоб якісно допомогти українській армії.

Читайте також Словенський легіонер Динамо Вербіч закупив бронежилети українській армії

Футболіст Шахтаря розповів, що його сім'я ризикнула, не виїхала за кордон, а вирушила у Полтаву, звідки родом Корнієнко.

Віктор додав, що отримував безліч повідомлень та дзвінків від своїх одноклубників, які пропонували гравцю фінансову допомогу.

Щоденно 23-річний футболіст підтримує контакт із територіальною обороною, людьми у військкоматах та які стоять на блокпостах. Корнієнко намагається якнайшвидше закупити потрібні речі, продукти та екіпірування для цих людей, які безпосередньо стоять на захисті країни.

Щоденно я спілкуюся з людьми: з територіальної оборони, військкоматів, на блок-постах. Вони мені говорять, що їм потрібно, а я стараюся максимально швидко знаходити ці речі, екіпірування, продукти. Все, що їм потрібно, я намагаюся купувати, знаходити та розвозити людям, які захищають нашу країну,
– сказав Корнієнко.

Відзначимо, що Корнієнко подає справжній правильний приклад для усіх українських футболістів та гравців, які до війни виступати в Україні.