Усі агресори мають отримати покарання

Беленюк хоче конкретне відсторонення російських спортсменів, які підтримують божевільні дії Володимира Путіна у бік України.

До слова Беленюк закликав світ назавжди усунути російських спортсменів, які підтримують агресію Росії

Ті спортсмени, які публічно підтримали агресію, вбивство українців, повинні мати чіткі санкції, тому що наразі Міжнародний олімпійський комітет дав меседж і розпорядження федераціям – відсторонити російських і білоруських спортсменів від участі у міжнародних змаганнях,
– почав він.

Олімпійський чемпіон звернувся до спортивної спільноти із закликом виключити російських атлетів від участі у міжнародних змаганнях назавжди. Особливо Беленюк відзначив Федерацію з водних видів спорту (FINA).

"Деякі федерації, навіть, не дослухалися, такі як Федерація з водних видів спорту, тому що її очолюють представники Російської Федерації, і вони пішли на те, щоб спортсмени виступали під нейтральним прапором.

Все ж таки з приводу наших ініціатив, я думаю, доцільно вимагати відсторонення з конкретними строками, щоб не було так, що, умовно, кажучи, війна завтра чи післязавтра закінчилася, а спортсмени ті, які підтримували цю агресію, завтра вийдуть на свої спортивні майданчики і продовжуватимуть в нормальному і цивілізованому світі змагання і реалізовуватися в спортивному плані", – заявив Жан.