Про нові карантинні обмеження, які зокрема зачеплять і спортивні події, розповідає 24 канал.

До слова Карантин в Україні продовжують до 31 грудня

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що в регіонах, де діятимуть обмеження, які залежатимуть від приналежності до однієї з чотирьох кольорових карантинних зон, досі дозволено проведення спортивних подій, але без глядачів.

Окрім міжнародних змагань за окремим погодженням з Міністерством охорони здоров'я, яке має бути в кожному окремому випадку,
– розповів Шмигаль.

Що це означає

  • Пояснимо просто – на прикладі футбольних змагань. Якщо говорити простими словами, то на матчі Чемпіонату України вболівальників знову не допускатимуть – у жодному з регіонів.
  • Натомість вболівальники зможуть відвідати, наприклад, матчі українських команд у Лізі чемпіонів. Для цього клуб повинен отримати згоду МОЗ окремо на кожен матч, а тоді й місцевої влади, як це передбачено попередніми рішеннями уряду й рекомендаціями УЄФА.
  • Якщо Міністерство охорони здоров'я і КМДА, вирішують, що, наприклад, матч "Динамо" – "Ювентус" 20 жовтня можна провести за участі вболівальників, тоді вони зможуть потрапити на стадіоні. Втім заповнення стадіону досі не більше як 30%, згідно з рекомендаціями УЄФА.
  • Аналогічна ситуація і зі змаганнями в інших видах спорту: внутрішні змагання без глядачів, а міжнародні – за погодженням з МОЗ і місцевою владою.