Чергова маячня про те, що спорт поза політикою

Голова WTA Стів Саймон вважає, що спортсмени з Росії та Білорусі не мають бути покараними через рішення влади їхніх країн.

До речі Російські тенісисти не зможуть взяти участь у Вімблдоні, якщо не засудять дії Путіна

Ми ніколи не забороняли спортсменам брати участь у нашому турі через політичні позиції, які може зайняти їхнє керівництво. Тож для того, щоб це змінити, знадобилося б щось дуже, дуже важливе, але знову ж таки ми не знаємо, куди це веде,
– сказав Саймон.

За словами очільника WTA, можливо, що заборона в’їзду росіян та білорусів у країни, де проходять турніри, змусить змінити позицію.

Проте він вважає, що спортсмени країн-агресорів не повинні страждати через дії їхньої влади.

"Маю дуже сильне переконання, що ці окремі спортсмени не повинні бути покарані рішеннями через авторитарне керівництво, яке, очевидно, робить жахливі, осудливі речі.

Але якщо це станеться, що знову ж таки є частиною загальної стратегії змусити Росію та російських громадян платити за рішення, які ухвалив їхній уряд, тоді ми не підтримуємо це", – додав фахівець.

Російських та білоруських тенісистів він назвав "невинними жертвами".

Сподіваюся, ми продовжуємо застосовувати санкції, продовжуємо робити все можливе, щоб досягти миру, але знову ж таки ці люди є невинними жертвами цього. Не думаю, що це справедливо, бути ізольованим через ці рішення,
– додав голова WTA.