Бесєдін в інтерв'ю FootballHub розповів, коли повернеться до повноцінного тренувального процесу.

Не пропустіть: "Його провини немає": Суркіс несподівано виправдав Бєсєдіна у допінг-скандалі

"Уже найважчий час пройшов. Мало кого цікавить, що зі мною було за цей рік. Я не беру рідних, близьких, друзів. У великій мірі я не винен. Мав здогадатися або про щось подумати в день матчу, що можуть бути в цьому плані якісь проблеми. Але так повинно було статися. Багато що стало ясно в плані тих же друзів, людей, з якими спілкувався. З кимось перестав спілкуватися, а хтось подзвонив, підбадьорив, написав. Були ті, хто взагалі цього не зробив", – сказав Бєсєдін.

Багато хто говорить, що я карантин і створив, Євро перенесли. Не буду кривити душею, я єдина людина, якій карантин пішов на користь – перенесли Євро. Звичайно, погано, що так – люди хворіють і помирають.

Що відомо про допінг Бєсєдіна?

У допінг-пробі футболіста був виявлений фенотропіл – заборонений стимулятор. Він збільшує мозкову активність і психічну енергію.

Форвард буцімто попросив у клубного лікаря, ймовірно Леоніда Миронова, таблетку від головного болю. Але медик помилково дав йому препарат, в якому діючою речовиною був фенотропіл.

Термін дискваліфікації Бєсєдіна

  • УЄФА офіційно дискваліфікувала нападника "Динамо" Артема Бєсєдіна на один рік.
  • Рішення Контрольного, етичного та дисциплінарного органу УЄФА від 24 лютого 2020 року набрало чинності і більше не підлягає оскарженню.
  • Форвард збірної України пропустить один рік.
  • Термін дії санкції починається з 19 грудня 2019 року, коли Бєсєдін був відсторонений від футболу.