Невиразний матч Коваленка

Віктор Коваленко отримав місце у стартовому складі Спеції. На 66-й хвилині його команда розмочила нулі на табло. Але зробив це не гравець господарів – автогол від Сірігу.

Цікаво побачити Вилучення – не перешкода: як Моурінью емоційно підказував гравцям Роми з трибун – відео

Здавалось, що господарям поєдинку вдасться дотримати переможний результат. Однак інакше гадали гості. На 86-й хвилині Крішито зрівняв цифри на табло та своїм голом поставив крапку у зустрічі – мирова 1:1. Ця нічия стала другою у новому сезоні для Спеції, у її активі лише 8 очок та далека 17-та позиція у турнірній таблиці Серії А.

Атакувальний півзахисник із України відіграв усі 90 хвилин. Коваленку не вдалось відзначитись результативними діями на полі.

• Коваленко провів свій 5-й матч за новий клуб. Віктор встиг відзначитись розкішним голом у ворота Салернітани у 8-му турі. Також у цій грі оформив асист.
  • Нагадаємо, що футболіст виступає за Спецію на правах оренди. Контракт українця належить Аталанті, за яку грає інший український гравець Руслан Маліновський.