Фінал чемпіонату світу-2023 серед жіночих команд завершився грандіозним скандалом. Після сенсаційної перемоги збірної Іспанії над Англією (1:0), героєм таблоїдів став президент федерації футболу Іспанії Луїс Рубіалес.

Читайте також "Stop Putler": на фіналі жіночого ЧС-2023 вибіг уболівальник у футболці на підтримку України

Скандальні витівки президента федерації футболу Іспанії

Під час традиційної церемонії нагородження Рубіалес обійняв та поцілував в губи футболістку збірної Іспанії Дженні Ермосо. Це викликало шквал незадоволення серед офіційних осіб та громадськості. Дії президента ФФІ засудили прем'єр-міністр та віцепремʼєрка Іспанії.

Луїс Рубіалес цілує футболістку Дженні Ермосо: дивіться відео

Ба більше, така безцеремонна поведінка функціонера не сподобалася самій футболістці. Проте це не єдині витівки Луїса Рубіалеса на ЧС-2023. Коли очільник іспанської федерації слідкував з віп-ложі за подіями фінального поєдинку, він схопився за геніталії після забитого голу. Поважного чиновника навіть не збентежило перебування поруч 16-річної принцеси Іспанії Софії.

Рубіалес святкує гол збірної Іспанії: відео

Після перемоги Іспанії, Рубіалес вибіг на поле та носив на плечі футболістку "Фурії Рохи" Афінею дель Кастілью. Ці кадри теж потрапили в об'єктиви медіа.

Луїс Рубіалес з футболісткою збірної Іспанії / twitter.com/RMadridistaReal

Всі ці порушення поведінки стануть предметом розгляду дисциплінарного комітету ФІФА. До речі, Луїс Рубіалес також обіймає посаду віцепрезидента УЄФА. Через прояв своїх надмірних емоцій чиновник може залишитися без посади.