Олімпіада в Пекіні стала для української сноубордистки уже четвертою в кар'єрі, її найкращим результатом було 16-е місце на Іграх у Ванкувері у 2010 році. На Ігри-2022 Аннамарі їхала з прагненням покращити цей результат, повідомляє 24 канал.

Дивіться також Валентина Семеренко достроково покидає Олімпійські ігри, – ЗМІ

Утім, до останнього було невідомо, чи зможе вона взагалі стартувати і за кілька хвилин до початку кваліфікації українку ледь не зняли зі стартового протоколу. У підсумку, Данча закінчила змагання на 26-му місці.

Данчу ледь не зняли зі змагань

Данча вчасно не вийшла на старт. Не з власної вини. Нашу спортсменку не пускали, нібито через позитивний тест на коронавірус, який вона здала вранці. За словами сноубордистки, у переддень основного старту вона отримала кілька негативних тестів, тож була допущена до змагань.

Аннамарі оперативно зв'язалася з шефом української місії Ганною Сорокіною, яка зателефонувала представнику Міжнародного олімпійського комітету. Абсурдність ситуації в тому, що Данча не здавала вранці ПЛР-тести.

Завдяки оперативній реакції нашого штабу вдалося відстояти права української спортсменки.

"Мені за 5 хвилин до виходу сказали, що я допущена. Я зібралася як могла. Проїхала я слабо, коли побачила час – вжахнулася. Але в другій спробі думаю набагато краще. Сподіваюся, що хтось впаде і я пройду до 16-ки, а там уже", – сказала сноубордистка в інтерв'ю "Суспільне Спорт".

Результати змагань: