Матч між Чорноморцем та Дніпром-1 (1:2) відзначився вкрай поганим суддівством. Проте не тільки одесити мають претензії до рефері.

Варте уваги Маркевич не виключає об'єднання двох українських клубів із Харкова

Не хочуть бути крайніми

Претендент на чемпіонство в УПЛ відповів на звинувачення в упередженному судівстві та кумістві з рефері. Раніше легенда Шахтаря Олег Матвєєв заявив, що головний арбітр матчу Дмитро Панчишин – кум спортивного директора Дніпра-1 Євгена Краснікова, що певною мірою пояснювали помилки рефері у матчі.

До прикладу, Панчишин призначив пенальті на користь "спортклубівців", хоча гравець Чорноморця сфолив за межами карного майданчика суперника. Доля справедлива, тому реалізувати одинадцятиметровий удар дніпрянам не вдалось.

Проте Дніпро-1 не вважає, що арбітр навмисне судив на користь їхнього колективу. "Спортклубівці" виклали відео, в якому продемонстрували два епізоди з гри з одеситами, в яких Дніпро-1 міг претендувати на пробиття пенальті. Тим самим дніпровський колектив зазначив, що арбтір матчу не був упередженний, а кумівство ніяким боком не торкнулося зустрічі.

Відео спірних епізодів:

Нагадаємо, що дніпровський колектив бореться за чемпіонство УПЛ з донецьким Шахтарем. В разі перемоги у своєму наступному матчі (дніпряни мають гру в запасі), "спортклубівці" зможуть вийти на перше місце турнірної таблиці. Також на "гірників" та Дніпро-1 чекає ще очна зустріч, яка може й стати вирішальною за підсумками сезону.