Наприкінці першого тайму матчу між Минаєм та Шахтарем стався скандальний епізод. "Гірники" дивом залишилися в лідерських позиціях, пише 24 Канал.

Варте уваги Поки лежав травмований воротар: в чемпіонаті України команда забила скандальний гол – відео

Груба помилка

В рамках 24-го туру Української Прем'єр-ліги донецький колектив мінімально здолав закарпатський клуб (1:0), проте один епізод у матчі сильно міг вплинути на фінальний результат зустрічі, та й не тільки. Шахтар міг втратити свої лідерські позиції в турнірній таблиці – якби "гірники" з Минаєм зіграли в нічию, а Дніпро-1 свій наступний матч (який у них ще є в запасі) виграв.

Інцидент трапився на останній хвилині першого тайму. Виконання стандарту "лисицями" спершу завершилося заблокованим ударом, а згодом потужним пострілом відзначився гравець Миная. Таким чином м'яч від поперечки відбився у ворота Шахтаря, що мало б символізувати про гол закарпатців, проте м'яч хитро вискочив з воріт "кротів" та потрапив до рук Анатолія Трубіна. Арбітр матчу не зафіксував заслужений гол Минаю, що дозволило Шахтарю виграти матч та залишитись на першій сходинці УПЛ.