Біатлонна сім'я підтримала Україну

Жіноча естафета розпочала восьмий етап Кубка світу у фінському Контіолахті. Норвегія знову не дала майже шансів своїм суперницям та здобула впевнену перемогу, повідомляє 24 канал.

До теми "Росії немає місця на спортивній карті": біатлоністи Чехії виступлять з синьо-жовтими пов'язками

Українські біатлоністи достроково закінчили свої виступи у цьому сезоні через війну у нашій країні. Однак увесь світ став на сторону України та засудив Росію.

Багато національних команд висловили підтримку Україні. Переможниці естафети норвежки на своїх пов'язках заклик зупинити війну: "Ні війні, будь ласка".


Норвегія вимагає припинити війну в Україні / Фото Getty Images

Шведські та німецькі біатлоністки мали на своїх гвинтівках синьо-жовті прапорці, які були вирізані у формі серця.


Ганна Еберг / Фото Getty Images


Німеччина теж висловила підтримку / Фото Getty Images

Чеські дівчата вийшли на трасу зі спеціальними пов'язками кольорів українського прапора. Також на їх костюмі були причіплені синьо-жовті смужки.


Чешки з синьо-жовтими стрічками / Фото Getty Images


Збірна Чехії / Фото Getty Images

Слід виділити, що на гвинтівці Маркети Давидовою елемент, який прикриває око, був повністю розфарбований у національні кольори України.


Маркета Давідова / Фото Getty Images

Відзначимо, що на фініші на високій стійці та на вогнищі майорів прапор України. Уболівальники теж вирішили підтримати українців. На своїх обличчях вони намалювали синьо-жовтий стяг.


Організатори підтримали Україну / Фото Getty Images

Срібло у жіночій естафеті взяла Швеція, а трійку призерів замкнули збірна Італії. 4 березня в естафеті позмагаються чоловіки.

Нагадаємо, що український біатлоніст Дмитро Підручний служить в частині Нацгвардії України у Тернополі. Жахливо таке писати, але від зброї російського окупанта загинув 19-річний колишній біатлоніст Євген Малишев.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!