Хамза: Немає предмета для компромісу

Біатлонна спільнота активно підтримує Україну та її спортсменів не лише у соцмережах. Чеські біатлоністи виступатимуть на етапах Кубка світу з синьо-жовтими пов'язками.

Читайте також Рускіє, ми кістками поляжемо, але рабами не будемо, – біатлоністка Білосюк

Президента чеського союзу біатлону Іржі Хамза заявив, що Росії немає місця на спортивній карті світу. Жоден російський спортсмен не може мати права виступати на змаганнях із будь-якого виду спорту.

На мою особисту думку, Росії на цей час немає місця на спортивній карті, у всіх видах спорту. Ну, немає предмета для компромісу. Для диктаторських режимів, таких як російський, спорт є важливим елементом пропаганди. То навіщо нам, спортсменам, підживлювати цю пропаганду?,
– сказав очільник чеського союзу.

Також біатлонний союз Чехії дозволив українським біатлоністам безкоштовно тренуватись на місцевих базах, коли це дозволить ситуація. Хамза запропонував спортсменам, тренерам та функціонерам надати безпечний притулок у Чехії для їх дітей.

  • Відзначимо, що українські біатлоністи достроково закінчили для себе сезон.
  • Капітан чоловічої команди Дмитро Підручний служить у частині Нацгвардії у Тернополі.
  • Біатлоністи Росії та Білорусі будуть виступати під нейтральним прапором. Російська та білоруські збірні вже заявили, що їх біатлоністи не будуть виступати на етапах Кубка світу, які залишились.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!