Автомобіль, у якому були діти англійського футболіста, потрапив в аварію на автомагістралі А95 неподалік від Мюнхена. Автівка футболіста марки Mercedes Vito, яка їхала на зустріч, зіткнулась із Renault, який повертав ліворуч.

Оце так Відомого тенісиста пограбували посеред вулиці: невідомі вкрали годинник вартістю 300 тисяч євро

Через що постраждала й третя автівка марки Land Rover. Усі учасники аварії отримали несерйозні тілесні ушкодження, у тому числі діти Гаррі Кейна.

Дітей відомого футболіста доправили у лікарню, аби переконатись, що їх життю нічого не загрожує. Інших учасників ДТП теж направили у медичні заклади. На щастя, обійшлось без жертв.

Сім'я Кейна потрапила в аварію
Сім'я Кейна потрапила в аварію / Фото Freiwillige Feuerwehr Hohenschäftlarn

Натомість усі автомобілі підлягають ремонту.

Якраз у цей час Гаррі Кейн прилетів із Баварією у Лондон на перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів, який відбувся на день пізніше – 9 квітня.

Гості із Мюнхена були близькі до того, аби повернутись додому із переможним рахунком 1:2. Сака відкрив рахунок у матчі, але футболісти Баварії відповіли двома голами ще до свистка на перерву. Результативні удари зарахували на свій актив Гнабрі та Кейн, який вийшов у старті мюнхенців.

Однак на 76-й хвилині Троссард врятував Арсенал від домашньої поразки. Поєдинок був зведений у бойову мирову 2:2.

• Щодо статистики Кейна у цьому сезоні-2023/2024, то нападник наколотив вже 39 голів у 28-ми зіграних поєдинках, у яких також відзначився 12 асистами.
  • Вже 13 квітня англієць може покращити свою результативність. У цей день Баварія прийматиме у Бундеслізі Кельн. Початок о 16:30 (за Києвом).