Видання відзначає, що в збірної Швеції немає гравця такого калібру як правий хавбек збірної України.

До слова Сенсація чи безславний виліт: які шанси в України перемогти Швецію на шляху до 1/4 фіналу Євро

Шведські журналісти очікують від матчу високих швидкостей. Вони впевнені, що українська команда більш технічна, ніж шведська, але й більш нестабільна та непередбачувана.

Швеція ж грає в більш простий футбол, не маючи в складі зірок рівня Андрія Ярмоленка. Але це не означає, що шведи грають гірше,
– відзначає Svenska Fans.

Водночас ЗМІ справедливо підкреслює, що на груповому етапі збірна Швеції показала більш хорошу командну гру. Тож, на думку шведських журналістів, для перемоги потрібно виключити ліву ногу Ярмоленка з гри й грати так, як на груповому етапі.

Крім хавбека Вест Хема, у складі збірної України журналісти відзначили лівого захисника Манчестер Сіті Олександра Зінченка, а також нападника Гента Романа Яремчука.

Матч Швеція – Україна: коротко

  • Поєдинок розпочнеться о 22:00 29 червня. Місцем "двобою" стане "Гемпден Парк" у шотландському Глазго.
  • Це буде останній поєдинок 1/8 фіналу футбольного Євро-2020. Переможець поєдинку в 1/4 фіналу зустрінеться з Англією, яка вибила Німеччину.
  • До цього команди лише один раз зустрічалися в офіційних поєдинках. Тоді на Євро-2012 збірна України перемогла 2:1 завдяки дублю Андрія Шевченка, який нині очолює збірну.