Олександр Шовковський разом з усім тренерським штабом Олександра Петракова залишив збірну України. Попереду молодого тренера чекають нові виклики.

Читайте також Петраков зробив юнацьку збірну України чемпіоном світу: де ці футболісти зараз

Шовковський подякував УАФ

Легендарний голкіпер київського Динамо чотири роки працював помічником головного тренера збірної України – спочатку у штабі Шевченка, а потім Петракова. Тож перспективний фахівець отримав неоцінений досвід роботи.

Ми завжди дивимось з оптимізмом в своє майбутнє, але ніколи не забуваємо про прожите! Я вдячний Український Асоціації Футболу і особисто Андрію Павелко та кожному з команди УАФ за цей відповідальний чотирьохрічний період своєї роботи в штабі головноі команди України. Це було чудово!,
– написав Шовковський.

Як уже повідомлялося, СаШо поповнив тренерський штаб київського Динамо, де буде допомагати Мірчі Луческу.

"Але сьогодні переді мною стоїть вже новий виклик. І я з великим задоволенням його приймаю і дякую Ігорю Суркісу та тренерському штабу на чолі з Мірча Луческу за можливість приєднатися до команди Динамо Киів. В моєму футбольному житті існувало тільки дві команди. Це Динамо Київ та Національна збірна команда України. І поки що так і залишається…", – зазначив Шовковський.

Шовковський: Я не кажу прощавай

Втім, легенда Динамо готовий повернутися в збірну, якщо новий тренерський штаб його покличе.

"Але я не кажу прощавай… Є певні домовленості в тому, що якщо в моїх послугах буде потреба, то я готовий долучитися до співпраці в новому тренерському штабі національної дружини за сумісництвом… Але це вже буде вирішувати новий головний тренер збірної України з футболу.

А поки що, я прикладу максимально свої знання і здобутий досвід задля того щоб зробити свій улюблений і славетний клуб ще сильнішим та кращим! Разом до Перемоги! Слава Україні Слава Нації Слава ЗСУ!", – написав Шовковський.

Шовковський у збірній

  • Нагадаємо, що Олександр Шовковський приєднався до тренерського штабу збірної 4 вересня 2018 року, коли став помічником Андрія Шевченка.
  • У жовтні 2020 року у віці 45 років потрапив до заявки збірної, тому що одразу три основні воротарі "синьо-жовтих" здали позитивний тест на COVID-19.
  • У серпні 2021 року, коли Олександр Петраков став в.о. головного тренера національної збірної, Шовковський став єдиним тренером зі штабу Шевченка, який залишився працювати у збірній.