Лаура заявила, що залишиться у біатлоні, якщо цей вид спорту надалі приноситиме їй задоволення.

Дивіться також: Як збірну України з біатлону зустрічали в аеропорту після закінчення сезону: фото та відео

Помізкую над тим, що важливо для мене, прислухаюся до свого тіла і своїх відчуттів. Якщо цей вид спорту продовжить приносити мені задоволення, то я, звичайно, залишуся і буду прагнути перемагати. Але якщо немає, то нічого не поробиш",
– цитує 25-річну спортсменку T-Online з посиланням на радіо ARD.

У сезоні-2018/19 Лаура Дальмаєр пропустила одразу декілька етапів Кубка світу. Незважаючи на це, вона зайняла тільки 12-е місце в загальному заліку. На чемпіонаті світу-2019 Лаура завоювала дві бронзові медалі.

Також завершила кар'єру словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка є триразовою олімпійською чемпіонкою. У цьому сезоні представниця Словаччини стала володаркою Малого кришталевого глобуса в заліку спринтерських гонок.