Медаль України

Жіноча збірна з фехтування на шаблях у складі Аліни Комащук, Ольги Харлан та Олени Кравацької у фіналі поступилась надпринциповому супернику – збірній Росії.

Загальний рахунок фіналу – 45-30 на користь Росії. Відтак, Україна здобуває загалом третє "срібло".

Відсторонили росіянку

Єдину російську легкоатлетку Дар'ю Клішину, яку допустили до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, відсторонили від участі у змаганнях. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) підтвердила, що Клішину було усунено від участі на Олімпіаді-2016.

Її позбавили статусу виключного допуску на основі нової інформації, яку отримали минулого тижня,
– розповіли в IAAF.

Спортсменка вже оскаржила це рішення в Спортивному арбітражному суді. Її апеляцію розглянуть протягом доби.

Стрибки у воду

Українська спортсменка Олена Федорова зуміла кваліфікуватися у вирішальний етап в дисципліні стрибків у воду з триметрового трампліну.

Медалі у цій дисципліні будуть розіграні вже сьогодні,14 серпня, о 22.00 за київським часом.

Овації для України

Український штангіст Олександр Пелешенко, який зайняв 5 місце у ваговій категорії до 85 кілограм, поділився враженнями від виступу на Олімпіаді, що зараз триває у бразильському Ріо-де-Жанейро.

Зокрема, атлет стверджує, що завадила йому здобути медаль технічна помилка. Крім того, він подякував усім уболівальникам, які його підтримували.

Весь зал на Олімпіаді кричав "Україна",
– важкоатлет Пелешенко.

Фелпс програв фанату

22-кратний олімпійський чемпіон з плавання американець Майкл Фелпс оголосив про завершення своєї кар’єри після закінчення Олімпіади в Ріо.

У запливі на 100 метрів серед чоловіків Фелпс поступився золотом 21-річному сингапурцю Джозефу Скулінгу, який приніс своїй країні перше в історії золото.

Факт про лікарню Олімпіади

Тренеру збірної Німеччини з гребного слалому Штефану Хенце своєчасно не надали необхідну медичну допомогу в Ріо-де-Жанейро.

Напередодні німець у таксі потрапив у ДТП та зазнав серйозних травм голови. Після аварії Хенце доставили у лікарню, яка отримала право обслуговувати олімпійців.

Однак там не виявилося відділення нейрохірургії, і німця довелося везти у інший заклад, розташований на відстані 20 км. Голова профспілки лікарів в Ріо-де-Жанейро Жорже Дарсі назвав дії адміністрації лікарні "безвідповідальними". Він додав, що медзаклад не мав права отримувати статус на обслуговування олімпійців.

Відділення нейрохірургії, судинної хірургії та хірургії органів грудної клітини були закриті в лікарні Ріо за чотири роки до Ігор. Так бразильці економлять.