Златан Ібрагімович продовжує забивати голи за "Мілан". На заваді навіть не став коронавірус, який був в нападника, через що він пропустив частину матчі.

Як так? Ганебний ляп від Marca: наставник збірної України Шевченко очолює "Динамо"

Однак зі старту сезону Ібрагімович забив сім голів у чемпіонаті Італії (по двічі "Болоньї", "Інтеру" та "Ромі", а також один гол "Удінезе"). Забивати голи Ібрагімовичу вдалося у кожному матчі чемпіонату Італії, в яких виходив на поле. Відтак його гольова серія з врахуванням двох матчів в попередньому сезоні становить шість ігор.

Таким чином Ібрагімович повторив досягнення, яке свого часу встановив Андрій Шевченко. Український нападник забивав у шести поспіль матчах за "Мілан" у 2001 році. При цьому Ібрагімович вже повторював це досягнення – у 2012 році він теж забивав у шести матчах поспіль за "Мілан" в чемпіонаті Італії.

"Ібрагімович робить неймовірні речі у своєму віці. З ним "Мілан" може лише рости. Я радий, що він повторює деякі з моїх рекордів, які я встановив в клубі. "Мілан" назавжди у моєму серці, і успіхи команди роблять мене щасливим", – заявив Шевченко в інтерв'ю Gazzetta dello Sport.

Вже у неділю, 8 листопада, Ібрагімович може перевершити досягнення Шевченка. В цей день "Мілан" зіграє проти "Верони". Якщо шведський нападник відзначиться забитим голом, то його серія зросте до семи матчів поспіль.