Спортсменка розповіла про своє рішення у інтерв'ю для TV-2. Як зазначила 30-річна спортсменка, вона дуже задоволена тим, чого досягла. Попри емоції, вона рада, що прийняла рішення піти з біатлону.

Читайте також Біатлонна сім'я зворушливо попрощалась із легендами біатлону, які завершили кар'єру: відео

З осені я буду вчитися в університеті на денному відділенні. З нетерпінням чекаю навчання – це завжди було мрією. Найяскравіший момент кар'єри для мене – це золото чемпіонату світу 2016 року в Осло. Це був ідеальний день. У тому сезоні ми жодного разу не підіймалися на п'єдестал перед чемпіонатом світу, – сказала біатлоністка.

У своєму профілі у твіттері IBU подякував спортсменці за чудову кар'єру.

У минулому сезоні 2019/20 Сулемдаль посіла лише 51-е місце в загальному заліку Кубка світу і завоювала шосту в кар'єрі золоту медаль чемпіонату світу, коли разом з командою Норвегії перемогла в Антхольці в жіночій естафеті.

Додамо, що Сюнневе дебютувала на етапах Кубка світу у 2009 році. У 2012 році на етапі в Хохфільцені Сюнневе здобула свою першу перемогу в спринті. У 2011 році спортсменка дебютувала на чемпіонаті світу. З 2009 року Сулемдал стабільно потрапляє до загального заліку біатлоністів

Досягнення Сюнневе Сулемдал

  • Призерка чемпіонатів світу серед юніорів.
  • Шестиразова чемпіонка світу. У 2012 році у змішаній естафеті здобула своє перше золото на чемпіонаті світу у Рупольдингу.
  • Ще дві медалі найвищого ґатунку норвежка здобула у 2013 році на етапах Кубка світу у Нове-Мєсто (змішана естафета та жіноча естафета).
  • Завоювала ще дві золоті нагороди у естафетах 2016 та 2019 років у Осло та Остерсунді відповідно.
  • Бронзова призерка чемпіонату світу 2012 у Рупольдингу у естафеті.

Зазначимо, що італійська біатлоністка Доротея Вірер не виключає думку, що цей сезон міг стати останнім у її спортивній кар'єрі. Спортсменка прийме остаточне рішення навесні.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram.