Шахтар – Манчестер Сіті 0:3

Голи: Марез, 24, Гюндоган, 38, Жезус, 76

Це був п’ятий матч між командами за останні два роки. "Шахтар" та "МанСіті" потрапили в одну групу Ліги чемпіонів втретє поспіль. "гірники" перемагали лише один раз. Але це було ще у 2017 році. тоді ж "Шахтар" і забив єдині свої два голи у ворота суперника. Загалом за чотири матчі донеччани пропустили 12 голів.

А от і відео: "Манчестер Сіті" знову завдав поразки "Шахтарю"

"МанСіті" цей матч розпочав у статусі фаворита. І одразу затис господарів на їх половині поля. Їм вдавалося пасувати. У той час гравці "Шахтаря" не могли навіть відібрати м’яч.

Найбільш активними на початку зустрічі були Гюндоган та Марез. Тож саме вони і забили перші два голи у ворота "Шахтаря". Сталося це вже у середині першого тайму. Ісмаілі втратив м'яч на фланзі поблизу власного штрафного майданчика. М’яч відлетів до Гюндогана, але після його удару влучив у штангу. Першим на добиванні опинився Марез, який без проблем відправив м'яч у ворота. Була підозра на офсайд, але повтор показав, що гравець не був за лінією останнього захисника.

Другий гол стався на 38-й хвилині. Марез змістився з флангу та віддав пас на Гюндогана, який забігав у штрафний майданчик. Удар німця під штангу – і на табло вже 0:2.

Між цим голами були моменти Мораеса. Але нападник "Шахтаря" не зумів пробити повз Едерсона після пасу Тайсона. Згодом він в ще одній атаці не переграє воротаря, вийшовши з ним сам на сам.

Міг форвард забити і на початку другого тайму. Закидання йому на хід закінчилося тим, що Едерсон невдало вийшов на перехоплення за межі штрафного майданчика. Мораес намагався перекинути воротаря з-за меж штрафного майданчика. Але не влучив у площину воріт. Та й Фернандіньо підстраховував свого голкіпера.

Після цього була помилка Кривцова, який скинув м’яч під удар Стерлінгу у власному штрафному майданчику. Та англієць не зумів забити у вільний кут воріт, у той час як Пятов лежав на газоні після попереднього удару Гюндогана.

Розгром "Шахтаря" було оформлено на 76-й хвилині. Де Брюйне розігнав швидку атаку, і віддав пас на Жезуса. Нападник чітко пробив повз Пятова у кут воріт.

Після цього можна було давати фінальний свисток. Команди відверто догравали матч. "Шахтар" нічого не міг зробити попереду, "МанСіті" вже не мав особливого бажання бігти вперед.

Відеоогляд матчу Шахтар – Манчестер Сіті

"Шахтар" програє. Команда не зуміла нічого показати проти "Манчестер Сіті" в домашньому матчі. Тож для виходу в плей-офф Ліги чемпіонів команді треба буде набирати очки з двома іншими командами – "Аталантою" та загребським "Динамо".