Джерело: 24 канал

Тренерський штаб Шахтаря вирішив провести одразу два спаринги за один день. "Гірники" домовилися з Маріуполем. Азовська команда теж проведе два матч за один день.

Оце так Найбільша поразка в історії АПЛ: Манчестер Юнайтед знищив Саутгемптон 9:0 – відео

Попри те, що Маріуполь захопив ініціативу на початку зустрічі, саме Шахтар вийшов вперед вже на 4-й хвилині матчу. Коноплянка отримав закидання від Мудрика та поцілив у кут воріт.

Маріуполю вдалося зрівняти рахунок вже у другому таймі. Після прострілу Танковського забив Бондаренко. А згодом і вийшов вперед. Мампассі збив Кулакова у штрафному, за що призначили пенальті. Кащук його впевнено реалізував.

Врятуватися від поразки Шахтарю вдалося на 90-й хвилині. І знову завдяки зусиллям Коноплянки. Тільки цього разу він асистував. Відзначився ж Фернандо.

Відеоогляд матчу Шахтар – Маріуполь

Вже о 16:00 Шахтар зіграє спаринг проти Слована. Натомість зустріч Маріуполя проти Ордабаси скасували.