Останні новини вплинули на моральний стан гравців. Головний наставник "Гірників" Ігор Йовічевіч впевнений, що це не зламає його підопічних. Він переконаний, що вони будуть боротися до кінця.

До теми Битися від першого до останнього, – Йовічевіч "зарядив" Шахтар перед грою з Реалом

Йовічевіч: Всі прагнуть продемонструвати український характер

Ніхто з моїх гравців не скаже мені, що він не може або не хоче грати, всі прагнуть продемонструвати український характер – ніколи не здаватися. Вони борються за свій народ. Ми мали гарний моральний стан перед цією грою, але вчора ми прокинулися на тлі всього цього лиха та жорстокості. Футболісти були пригнічені. У мене немає слів, я приголомшений,
– сказав Йовічевіч.

Хорватський спеціаліст наголосив, що вважає себе патріотом України, він проживає у нашій державі з 2003 року.

"Я живу в Україні та пов'язаний з нею з 2003 року, відчуваю себе патріотом, тому все, що відбувається, нелегко пережити. Розумію, як почуваються люди, тому маю бути поряд з ними. Ти відчуваєш спокій, лише коли спиш за межами України. Тут ти не думаєш про сирени або щось, що може на тебе впасти.

Ніхто на мене не тиснув, коли я підписував контракт з Шахтарем. Коли рішення вже прийнято, з урахуванням всіх "за" і "проти", шляху назад немає. Я повинен жити та миритися зі всіма небезпеками", – додав фахівець.

Важливий матч "гірників"

  • Матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар – Реал відбудеться 11 жовтня у столиці Польщі.
  • Надаємо, що "гірники" впевнено перемогли німецький Лейпциг (4:1), потім зіграли внічию з шотландським Селтіком (1:1) та мінімально поступилися в Іспанії мадридському Реалу (1:2).