6 матчів Шахтаря в комфорті

В другій половині сезону Шахтар зіграє як мінімум шість домашніх матчів в чемпіонаті. На ці матчі можна купити абонемент, використавши державну виплату. Пропозиція поширюється на місця в SkyUp Club і діє до 28 лютого. За номінальної вартості абонемента в 1600 гривень його можна придбати за 1000 гривень, яку українці отримали в рамках "єПідтримки".

Що варто знати про "тисячу Зеленського"


15 листопада Володимир Зеленський заявив, що кожен громадянин, який отримав 2 щеплення, зможе отримати 1 тисячу гривень.

Наразі гроші можна одержати тільки через додаток "Дія" й витратити на абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. За них також можна купити квитки для мандрівок всередині країни – на внутрішні авіа- або залізничні перевезення.

SkyUp Club розташовується в самому центрі східної трибуни стадіону (сектор 31), звідки відкривається велика панорама середньої лінії поля. Цей сектор оснащений зручними м'якими чохлами на сидіннях.

Водночас Як виглядає покинута "Донбас Арена", що приймала матчі Євро-2012: сумні зимові фото

Окрім того, наявність абонемента SkyUp Club передбачає, що його власникам допоможуть знайти своє місце справжні стюардеси, а персональний менеджер будь-коли відповість на всі запитання.

Детальніше про те, як отримати "тисячу Зеленського" за вакцинацію – дивіться у відео