Шахтар – Металіст 1925: де дивитися

Поєдинок Шахтар – Металіст 1925 у прямому ефірі покаже телеканал "Футбол 1". Початок трансляції о 19:25, сам матч розпочнеться о 19:30.

До слова Динамо зворушливо підтримало травмованого Попова: фото

Матчу Шахтаря з Металістом 1925 на телеканалі "Футбол 1" передуватиме програма "УПЛ Online". У ній експерти оцінять шанси команд на перемогу в поєдинку.

Дивитися онлайн матч Шахтар – Металіст 1925 можна на платформі Oll.tv, оформивши одну з трьох підписок – "Футбол" (109 гривень на місяць), "xtra sport" (139 гривень на місяць), або ж "xtra sport oll inclusive" (189 гривень на місяць).

  • До стартового матчу четвертого туру УПЛ донецький Шахтар і харківський Металіст 1925 підходять з однаковою кількістю набраних очок. В їхній скарбничці шість пунктів, що говорить про дві перемоги та одну поразку. Але сприймаються команди все одно по-різному. Підопічні Кривенцова після кожного туру чують чимало компліментів, більшість з яких ми вважаємо заслуженими.
  • Шахтар же поки важко вкочується в сезон, але навіть не в ідеальній формі вони змогли пройти у кваліфікації ЛЧ бельгійський Генк. Попереду Монако, проте як правильно сказав Роберто де Дзербі, матч проти Металіста 1925 наразі куди важливіший. За недооцінку харків'яни можуть покарати.