Шахтар – Лудогорець 2:2

Голи: Траоре, 76, Бондаренко, 90+6 (пен) – Ігор Тьягу, 27, Нонато, 29.

Донецький Шахтар провів вже третій товариський поєдинок під час зимових зборів у Туреччині. Команда Ігора Йовічевіча поки не перемагали – 1:2 з віденською Аустрією та 2:2 з Копером.

До теми Молоденькі та перспективні: Шахтар підписав латиноамериканського нападника

Цю серію "гірники" намагались зламати у грі з Лудогорцем, який є чемпіоном останніх 11-ти сезонів чемпіонату Болгарії. Втім суперник виявився не менш складним, ніж минулі, пише 24 канал.

Провальний перший тайм

У основі донеччан з перших хвилин з'явились зимові новачки Ракіцький та Гочолейшвілі, а також бразилець Тейлор. В середині першого тайму Шахтар пропустив двічі всього за три хвилини.

Спочатку центр оборони впустив Ігора Тьягу, який спокійно прийняв передачу з флангу та впритул розстріляв ворота Пятова. А вже через два оберта секундної стрілки болгари забили дуже схожий гол. Тільки тепер завершував простріл Нонато.

Спасіння Шахтаря завдяки пенальті

"Гірники" взялись за справу по перерві та таки змогли вирвати нічию. В середині другого тайму Бондаренко відібрав у суперника м'яч у його ж майданчику і завдав удару зльоту. Кіпер врятував, але Траоре,я кий вийшов на заміну, був першим на добиванні.

А рятівний гол Шахтар провів вже на шостій компенсованій хвилині. Після удару від Михайліченка захисник Лудогорця зіграв рукою і суддя призначив пенальті. Бондаренко був точний – 2:2.

Таким чином, підопічні Йовічевіча продовжують йти без перемог на зборах. Перервати цю невдалу серію вони спробують вже завтра, 1 лютого. Тоді донеччани будуть протистояти Марибору, який нещодавно здолав на зборах Динамо (2:0).