Вже у вівторок почнеться новий сезон чемпіонату України з футболу. Попри воєнний стан всі ігри УПЛ мають пройти на території нашої країни.

До теми Чемпіонат України під час війни: що робити при повітряній тривозі

Безумовно, війна сильно відлякала легіонерів, які не захотіли грати у таких умовах. Особливо постраждав Шахтар, який лишився взагалі без бразильців вперше за майже 20 років.

Правда, як з'ясувалося, донеччани ще можуть підписати одного представника цієї південноамериканської країни. На перегляді у "гірників" знаходиться правий захисник Лукас Тейлор, він тренується з командою.

Хто такий Лукас Тейлор

27-річний гравець є вихованцем Палмейраса, однак на Батьківщині так і не заграв на пристойному рівні. Прорив у кар'єрі відбувся після переїзду в Україну, де він показав універсалізм і здатність зіграти на фланзі атаки.

З 2018 по 2021 роки Лукас грав за ФК Львів та Дніпро-1. За перших він відіграв один сезон, забивши три голи у 17 матчах. У складі дніпрян Тейлор затримався на два сезони.

Читайте також Повернення "колишнього": Шахтар підписав Івана Петряка

За спортклуб бразилець забив 1 гол у 29 іграх, а рік тому відправився у ПАОК. Цікаво, що у складі Дніпра-1 Тейлор перетинався з Ігорем Йовичевичем, який зараз як раз очолює Шахтар.