Українець приніс перемогу

Євген Шахов розпочав матч на лаві для запасних та вийшов на футбольне поле аж на 79-й хвилині поєдинку. Відпочивати пішов Петрос Менталос.

Варте уваги Два голи наприкінці матчу допомогли Барселоні знищити Вільярреал: відеоогляд гри

Однак і цього часу вистачило українському футболісту, щоб відзначитись голом. На 90-й хвилині Шахов своїм результативним ударом вивів АЕК вперед та вирвав для команди важливу перемогу – 1:2.

Для Шахова це взяття воріт суперника стало першим за 9 матчів у сезоні-2021/2022.

Після звитяги АЕК із 23 очками посідає друге місце у таблиці чемпіонату Греції. Клуб українця після 11 турів поступається лідеру Олімпіакосу лише трьома пунктами.

Кар'єра Шахова у АЕКу

• Шахов виступає за грецький клуб із вересня 2020 року, перейшовши із італійського Лечче.
  • Контракт українця з АЕКом розрахований до 30 червня 2022 року.
  • У своєму першому сезоні за АЕК провів 35 матчів в усіх турнірах, у яких забив три голи, віддав один асист та заробив 5 жовтих карток.