"Севілья" перемогла "Інтер" та виграла Лігу Європи: відео

21 серпня 2020, 23:58

У фіналі Ліги Європи в п'ятницю, 21 серпня, зійшлися іспанська "Севілья" та італійський "Інтер". Вже в першому таймі команди забили чотири голи на двох. А єдиний гол у другому таймі приніс перемогу "Севільї".

Севілья – Інтер 3:2

Голи: де Йонг, 12, 33, Дієго Карлос, 74 – Лукаку, 5 (пен), Годін, 36

• "Інтер" та "Севілья" ніколи до цього не грали один проти одного в офіційних матчах
  • "Севілья" п’ять разів вигравала Кубок УЄФА / Лігу Європи: у 2006, 2007, 2014, 2015 та 2016 роках. Вона виграла всі п’ять фіналів, в яких виступала.
  • На рахунку "Інтера" три перемоги у турнірі – у 1991, 1993 та 1998 роках. У 1997 році команда поступилася у фіналі.
  • Обидві команди кваліфікувалися у Лігу чемпіонів через національні чемпіонати. Тож місце переможця Ліги Європи в групі ЛЧ отримав нідерландський "Аякс". Однак переможець ЛЄ буде в першому кошику при жеребкуванні.

Матч обидві команди розпочали доволі активно. Тож вже до кінця першого тайму забили чотири голи. Початок цьому поклав "Інтер". Лукаку вдалося втекти від Дієго Карлоса. Тож захисник його збив вже у штрафному майданчику. За що отримав жовту картку, а у ворота "Севільї" призначили пенальті. Сам Лукаку його і реалізував.

Варто відзначити, що це третій матч поспіль в Лізі Європи, де Дієго Карлос фолить у власному штрафному, а у ворота "Севільї" призначають пенальті. Так було у матчах проти "Вулверхемптона" та "Манчестер Юнайтед".

Та вже за сім хвилин рахунок був рівним. Хесус Навас зумів зробити навіс у штрафний, де Йонг випередив Годіна та головою потужно пробив. Хандановіч навіть не зреагував на удар, хоча той влучив йому в руку. Але після того м’яч влетів у ворота.

Невдовзі "Інтер" знову міг претендувати на пенальті. І знову через Дієго Карлоса. М’яч влучив йому в руку у штрафному майданчику, але арбітр вирішив, що порушення в цьому моменті не було. Тренера "Інтера" Антоніо Конте настільки це розізлило, що за свої надмірні емоції він отримав жовту картку.

Гра з моментами попереду продовжилася і далі. Як і емоціями у виконані обох футболістів. І не завжди вони їх могли стримати. Тож два наступні голи були забиті зі штрафного. У дещо схожих стилях.

Спочатку "Севілья" вийшла вперед. Після навісу зі штрафного де Йонг, який відірвався від опіки Гальярдіні, пробив головою. М’яч по високій траєкторії залетів у дальній кут воріт над Хандановічем. А нападник оформив дубль.

Та вже за три хвилини у схожому стилі забив Годін, виправившись за гол у першому таймі – навіс від Брозовіча, удар головою і рахунок 2:2 на табло. Годін став шостим гравцем, якому вдалося забити і у фіналі Ліги чемпіонів, і у фіналі Ліги Європи.

"Севілья" на перерву могла піти і переможцем. Після навісу зі штрафного головою пробивав Окампос. Хандановіч відбив м’яч, який летів під перекладину. Кутовий арбітр не дав подати, відправивши команди відпочивати.

Другий тайм був не такий багатий на моменти на початку. Хоча "Інтер" двічі міг забивати. Перший раз після удару Гальярдіні його заблокував Дієго Карлос. Другий раз Лукаку виходив майже сам-на-сам з воротарем. Але голкіпер вчасно вийшов з воріт та відбив удар нападника.

"Севілья" на це відповіла ударами Регілона. Але мимо рамки воріт.

Та на 75-й хвилині Дієго Карлос з антигероя першого тайму перетворився на героя матчу. Після подачі зі штрафного гравці "Інтера" справили з навісом. Але слабо вибили м’яч, і захисник "Севільї" пробив в падінні через себе. М’яч від ноги Лукаку влетів у ворота "Інтера". Іспанська команда знову вийшла вперед. Гол записали на Дієго Карлоса.

Конте підсилив гру в обороні, випустивши Еріксена, Алексіса Санчеса та Мозеса. І двоє останніх могли зрівняти рахунок. Після навісу Гальярдіні гравці "Севільї" не змогли вибити м’яч, Мозез пробивав у падінні, але м’яч заблокували. Добивав Санчес, але Кунде майже з лінії воріт вибив м’яч.

До кінця матчу моментів, щоб зрівняти рахунок, в "Інтера" більше не було. Тож "Севілья" перемогла і здобула свій шостий кубок Ліги Європи.