Вже майже два місяці збірна України з футболу залишається без головного тренера. УАФ вирішила не продовжувати контракт із Олександром Петраковим, який у підсумку очолив збірну Вірменії.

До теми Петраков домовився: напередодні матчу з Англією збірна України зіграє спаринг з клубом АПЛ

Давно відомо, що пріоритетом для асоціації є підписання Сергія Реброва. Сам тренер не проти очолити національну команду, але він має чинний контракт з клубом Аль-Айн з ОАЕ, який діє до кінця червня цього року.

Це завадить йому очолити збірну України вже на початку кваліфікації Євро-2024 у березні. Втім з червня Сергій Станіславович має бути призначеним у національну команду, про що повідомляють українські ЗМІ.

За їх інформацією, саме влітку Ребров підпише контракт з УАФ за схемою 1,5+2. Це означає, що він гарантовано допрацює відбір на Євро-2024 та сам фінальний турнір (якщо Україна туди потрапить), а також кваліфікацію на ЧС-2026.

Читайте також Збірна України з футболу дізналася місце проведення другого матчу у відборі на Євро-2024

Також договір може бути пролонгований до кінця аж 2030 року. Це станеться в тому випадку, якщо українську асоціацію задовольнять результати команди та Ребров з командою зможуть збудувати спроможну структуру збірних.

Нагадаємо, що у кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 наша команда зіграє з Італією, Англією, Північною Македонією та Мальтою. Перший матч збірна України проведе 26 березня в гостях з британцями. Очікується, що команду на цей матч очолить Руслан Ротань.