Верес готує чергові зміни на тренерському містку своєї команди. Все вирішиться найближчими часом.

Варте уваги Не просто так нідерландці легко пішли на контакт: Шахтар заплатить компенсацію за нового тренера

Все вкрай погано

Уже зовсім скоро на посту головного тренера рівненського колективу може з'явитись вакансія. Діло в тому, що керівництво Вереса роздумує над тим, аби відправити у відставку поточного наставника колективу Сергія Лавриненка, над яким завис величезний знак питання. Все через те, що після 10 зіграних матчів в українській першості "народний клуб" опинився на передостанньому місці Української Прем'єр-ліги.

Звичайно ж, боси Вереса очікували на прогрес у порівнянні з минулим сезоном, коли "вовки" грали у матчах на виліт, в яких змогли здолати Металург із Запоріжжя. Після тих поєдинків команду зі скандалом покинув Юрій Вірт, а на його місце прийшов саме Лавриненко. Та от поки нічого нового команді він не приніс. Через це керівництво рівненського колективу вирішило висунути декілька порад задля розвитку команди.

Головні рішення наглядової ради Вереса:

  • Призначити спортивного директора академії Юрія Габовду виконувачем обов'язків спортивного директора клубу
  • Підключити до роботи з основою здібну молодь
  • Нормалізувати ментальний дух колективу
  • Обов'язково перемагати у матчі наступного туру проти Миная.

Варто відзначити, що від останнього пункту залежатиме доля поточного тренера "вовків" в команді. Вірогідно, якщо "народному клубу" не вдасться здобути перемогу, то Лавриненко буде звільнений. До того ж керівництво Вереса розглядало на роль тренера кандидатуру В'ячеслава Шевчука, який наразі є віцепрезидентом команди. Та от колишній капітан збірної України відмовився від такого розвитку подій, при чому, категорично.