Досвідчений оборонець Інтера з Маямі розповів про популярність серед американських уболівальників. Сергій Кривцов був вражений їх ставлення до футболістів поза межами футбольного поля.

Дивіться також Капітан збірної України відзначився шаленою гарматою у ворота лідера: гол скасували – відео

Кривцов: Після гри до тебе можуть підійти і попросити фото чи автограф, але в Маямі такого немає

Сергій зауважив, що фанати не дозволяють собі робити фото чи брати автограф, аби не порушувати особисті кордони та життя гравців, якщо вони перебувають поза межами стадіону.

Ми коли розмовляли з Філом Невіллом ще в грудні, він розповідав про клуб, як вони дивляться на те, що я гратиму в них. Він сказав, що розуміє, що в Україні та Англії ти дуже впізнавана людина, після гри до тебе можуть підійти і попросити фото чи автограф, але в Маямі такого немає... Ти зіграв гру, вийшов зі стадіону і ти вже просто тато,
– розповів захисник Інтера.

"Навіть коли я розумію, що вболівальники мене впізнали, то вони не підходять, не турбують, бо розуміють, що це моє особисте життя", – додав колишній захисник Шахтаря.

Нагадаємо, що Інтер Маямі став лише третім клубом у житті Кривцова та першим іноземним. До цього грав за запорізький Металург та донецький Шахтар.

Кривцов підписав контракт із американським клубом до кінця 2024 року. Але в угоді є опція пролонгації співпраці ще на один рік. За нову команду провів вже 7 матчів, у яких відзначився одним голом.