Сергій Богачук захищатиме чемпіонське звання WBC Continental Americas, яке здобув в попередньому бою проти Аарона Коулі. Український боксер відправив суперника в нокаут лівим хуком вже в другому раунді в ніч з 3 на 4 листопада 2022 року. Цей бій відбувся в Монтебелло, де запланований і бій проти Натаніеля Галлімора.

Читайте також На олівці в спецслужб: як московські попи довели Ломаченка до статусу держзрадника

Для Богачука це буде 23-й бій на професійному ринзі. Він 21 раз перемагав суперників, усіх – достроково. Єдина поразка була в бою проти американця Брендона Адамса, який і відібрав свого часу в українця чемпіонське звання WBC Continental Americas. Але потім залишив його вакантним, тож Богачук і бився за нього в бою проти Коулі.

  • Сергій Богачук – перспективний український боксер-професіонал, який виступає у напівсередній, у першій середній та середній вагових категоріях.
  • Майстер спорту України, срібний призер чемпіонату України (2015), триразовий чемпіон України серед молоді та до 22 років, багаторазовий переможець та призер національних та міжнародних турнірів у любителях.
  • Серед професіоналів – чемпіон Американського континенту, що діє за версією WBC Continental Americas в першій середній вазі.