42-річна легенда тенісу позувала перед фотографом у компанії Каролін Возняцкі та власником декількох ресторанів, нічних клубів Маямі Девідом Грутманом. Все б нічого, якби ідентичне фото не виклала у себе в інстаграмі перша ракетка світу з Білорусі Аріна Сабалєнко.

Цікаво Не посунула Світоліну: Костюк стала першою ракеткою України, але з одним нюансом

Жест солідарності з Україною?

У цих двох ідентичних фото є одна велика відмінність – на світлині в інстаграмі Серени Вільямс немає прихильниці Алєксандра Лукашенка.

Вільямс видалила Соболенко із фото
Вільямс видалила Соболенко із фото / Фото з інстаграму американської тенісистки

Натомість Сабалєнко опублікувала світлину у повному її складі з вечірки у Маямі.

Соболенко із Вільямс на вечірці у Маямі
Соболенко із Вільямс на вечірці у Маямі / Фото із інстаграму білоруської тенісистки

Американська тенісистка нічого не вигадала, як просто обрізати з правого краю Аріну, прибравши її зі спільного фото.

Невідомо, чи Серена не хотіла псувати свою репутацію цією світлиною із білорускою чи таким чином вирішила проявити свою солідарність Україні.

Ще у березні 2022-го Вільямс-молодша відреагувала на повномасштабну війну в Україні, яку 24 лютого того ж року розпочала Росія. Тоді американська тенісистка висловила свої співчуття українцям та запевнила, що людське життя – це найважливіша цінність у світі.

Відзначимо, що саме Сабалєнко відзначались істеричними припадками після матчів проти українських тенісисток. Аріна стала головною "акторкою" у багатьох скандальних ситуаціях.

  • Нагадаємо, що у вересні 2022-го Серена Вільямс зіграла свій останній матч у кар'єрі, у якому поступилась Айлі Томлянович у рамках третього кола US Open.
  • За свою кар'єру молодша із сестер Вільямс виграла 367 матчів на турнірах Grand Slam. За спиною Серени 23 трофеї на цьому рівні.
  • Вільямс-молодша є рекордсменкою в жіночому тенісі за загальною сумою зароблених призових – 94 мільйони доларів.