Максим Кучерявий вийшов у стартовому складі Сент-Джонстона. Наприкінці першого тайму українець зрівняв цифри на табло, адже першим нулі розмочили гості завдяки голу Стангера, пише 24 канал.

​Це варто побачити Футбольна магія від Лео: Мессі оформив дубль та асист у другому матчі за Інтер – космічне відео

Гол українця не допоміг продовжити боротьбу у Кубку

Це дебютний гол українця у футболці шотландського клубу.

Однак у другому таймі Ейр Юнайтед вдруге у поєдинку повів у рахунку, який зафіксував фінальний свисток – 1:2 на користь гостей.

Клуб 21-річного українського футболіста не лише програв, а й вилетів із розіграшу Кубка.

Що відомо про кар'єру Максима Кучерявого

• Вихованець київського футболу, який у 2021-му році поїхав грати у Шотландію.
  • Від того моменту тричі їздив в оренду у місцеві клуби.
  • У травні 2023 року повернувся у Сент-Джонстон.
  • Його контракт із цим шотландським клубом розрахований до кінця травня 2025 року, а його трансферну вартість оцінюють у 150 тисяч євро.
  • Кучерявий має за своєю спиною 2 матчі за "молодіжку" України U-21, у яких забив 1 гол. Також виступав за збірну U-17.