"Кременчук" –"Білий Барс" 9:2 (2:2, 5:0, 2:0)

Тур розпочався в Кременчуці, де зійшлися минулорічні півфіналісти плей-офф, що вже віщувало принципову битву. Так і сталося в першому періоді, коли команди на рівних билися за перемогу в цьому поєдинку.

Однак, вже під час другої двадцятихвилинки ситуація перевернулася з ніг на голову - кременчужани повністю заволоділи ігровою перевагою і за решту 40 хвилин ігрового часу накидали в ворота противника 7 шайб.

Відзначимо, що після цього поєдинку форвард "Кременчука" Микола Кисельов очолив таблицю снайперів чемпіонату з 7 влучними кидками.

МХК "Динамо" – "Крижані Вовки" 3:4 (0:0; 2:0; 1:3; 0:0; 0:1)

У Харкові за перші очки в чемпіонаті боролися місцеве МХК "Динамо" і київські "Вовки", які в трьох попередніх турах так і не змогли зачепитися хоч за одну перемогу. Саме цей фактор автоматично зробив цей матч надпринциповим для обох команд.

По ходу поєдинку помітно лідирували господарі майданчика, закинувши відразу дві шайби, таким чином заявивши про свій намір вирвати у противника 3 очка.

Але в третьому періоді "Вовкам" вдався неймовірний камбек і кияни незабаром повели в рахунку 3:2. До кінця зустрічі харків'янам все ж вдалося зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм, але доля поєдинку вирішилася тільки в серії післяматчевих кидків. Єдиний буліт в серії зміг реалізувати форвард киян Кирило Фроленко.

Таким чином і "Крижані Вовки", і МХК "Динамо" записали на свій рахунок перші очки в поточному розіграші УХЛ. Але харків'яни все ж залишилися на останній сходинці в таблиці, а "Вовки" в свою чергу стали передостанніми в забігу чемпіонату УХЛ.

"Донбас" –"Дніпро" 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

У центральному поєдинку туру зійшлися два лідери турнірної таблиці, щоб визначити в очній зустрічі найсильнішого. І можна по праву говорити, що цей матч став одним з найцікавіших зі старту чемпіонату.

У драматичному матчі сенсаційну перемогу здобув новачок чемпіонату "Дніпро", обігравши чинного чемпіона України з рахунком 2:0. І хоч донеччани перекидали противника, але розпечатати ворота Олега Петрова вони так і не змогли. Цей "сухар" став третім для голкіпера херсонців в чотирьох турах УХЛ.

Цікавим є той факт, що обидві шайби команда Дмитра Підгурського закинула в більшості, користуючись помилками противника.

Таким чином, херсонці одноосібно очолили турнірну таблицю і продовжили свій переможний хід з 4 перемогами в чотирьох матчах поспіль.

П'ятий тур Української хокейної ліги пройде 29 вересня і 30 вересня. 29 вересня спочатку о 13:50 в Харкові МХК "Динамо" прийме гостей з Білої Церкви, а потім о 14:45 в Києві зустрінуться "Крижані Вовки" з "Дніпром". 30 вересня о 15:45 тур закриють чинні віце-чемпіон і чемпіон України "Кременчук" та "Донбас".