Емоції Селезньова

Минай зіграв виїзний поєдинок у Полтаві. Перша частина гри завершилась із мінімальною перевагою у рахунку господарів 1:0. Єдиний гол у першому таймі забив Кане.

Більше про гру Ворскла обіграла Минай, Монзуль не призначила пенальті після удару Селезньова – відео

Футболісти пішли на 15-хвилинну перерву у підтрибунне приміщення. Форвард Минаю Євген Селезньов йдучи до роздягальні показав середній палець комусь на трибунах. Схоже, гравця образив хтось з трибун стадіону "Ворскла" імені Олексія Бутовського.

Селезньов показав фанатам середній палець / Скриншот із відео

Однак навіть це не допомогло Селезньову розізлитись та виплеснути свою злість на футбольному полі, перевтіливши свої дії у результат. Натомість господарі забили вдруге. У середині другого тайму Лиховидько відзначився автоголом. Матч завершився перемогою Ворскли 2:0.

• Відзначимо, що форвард міг допомогти Минаю забити гол. Після його удару м'яч влучив у руку суперника. Але Катерина Монзуль не призначила 11-метровий удар.
  • 36-річний Селезньов провів на полі 69 хвилин. Євген перейшов у Минай для того, щоб стати найкращим бомбардиром в історії українського футболу.