World Athletics так і не знайшов причин для скасування санкцій, накладених на Всеросійську легкоатлетичну федерацію.

Дивіться також Український легкоатлет розповів про допінг-махінації у збірній

"Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій схвалює рекомендацію Всесвітньої легкоатлетичної ради щодо продовження припинення членства Всеросійської федерації легкої атлетики", – йдеться у повідомленні.

Коротко про відсторонення російських атлетів

  • ВФЛА у листопаді 2015 року була тимчасово позбавлена ​​членства у World Athletics (тоді – IAAF) на тлі допінг-скандалу. Тому російські легкоатлети можуть виступати на міжнародних змаганнях лише після набуття статусу нейтрального атлета від World Athletics.
  • У 2020 році жоден з росіян не отримав від міжнародної федерації допуску, оскільки ВФЛА прострочила виплату штрафу у справі стрибуна у висоту Данила Лисенка у розмірі 6,31 мільйона доларів. У серпні того ж року гроші було перераховано до міжнародної федерації.
  • У вересні 2020 року рада World Athletics продовжила для ВФЛА термін на доопрацювання плану відновлення до 1 березня 2021 року. Рада World Athletics у березні повернула російським легкоатлетам право претендувати на нейтральний статус для виступу у міжнародних змаганнях. Востаннє питання відновлення членства ВФЛА у World Athletics порушувалося наприкінці липня.