"Салават Юлаєв" та "АК Барс" закинули 9 шайб

16 вересня 2011, 19:52

Календар КХЛ звів головних претендентів на титул вже на старті нової першості.

Минулорічний чемпіон "Салават Юлаєв" та власник двох титулів "АК Барс" дали зрозуміти, що сезон вдасться на славу. Старт поєдинку за господарями - вже до 9-ї хвилини чинний чемпіон повів 2:0.

Чисельну більшість гарматою від синьої лінії втілив у гол Мірослав Блатак. А Ріхард Стеглік гарно подякував за блискучу передачу Сергію Зенов’єву. "Барсів" такий холодний душ абсолютно не скував. Ще до перерви гості повністю знівелювали відставання. Якщо у першому взятті воріт Еріка Ерсберга звинувачувати важко, то другий гол - цілковита провина воротаря "уфимців".

За самовпевненість шведа покарав Олексй Терещенко. Без голів не залишилась публіка і у другому періоді - Зенов’єв і Дарзіниш запалюють на табло дві трійки. Григоренку доводиться знову розпочинати усе спочатку - у третій 20-хвилинці "Салават Юлаєв" втретє за матч виходить уперед. Та "барсам" відігруватись не вперше - Микола Лемтюгов – 4:4.

За таким сценарієм гра могла б тривати вічно, якби не часові рамки. За 2,5 хвилини до сирени Олександр Світов врешті поставив крапку у цьому хокейному божевіллі. 5:4, друга поспіль перемога чемпіона у новому сезоні.